Reference

Hana Krejčová

kurz září 2018 - leden 2019

Ať už je pro Vás jóga záležitostí fyzického cvičení, posílení a zformování těla, nebo filozofií o smyslu života a lásce, můžu tento instruktorský kurz jedině doporučit. Prohloubíte Vaše stávající znalosti a dovednosti, ale také se obohatíte o další aspekty a roviny jógy. A to díky zkušeným, inspirujícím, odborně vzdělaným lektorům, kteří tento kurz vedou. Jsem také vděčná, že jsem zde mohla potkat další zvědavé příznivce jógy-studenty. Každý přistupoval k józe svým osobitým stylem a právě díky tomu, že jsem měla možnost s nimi trávit čas a vnímat jejich pohled na jógu, otevřely se i mě nové obzory, na které bych samostudiem nepřišla. Nebo by mi to chvilku trvalo 😊 A právě tento lidský faktor je z mého pohledu asi největší přidanou hodnotou kurzu. Odborné vedení, lidský přístup, jógový zvědavci, kteří se nebojí sdílet svůj pohled na svět a jógu, ale také rádi vyslechnou a diskutují o tom vašem světě 😊 Prostě v každém ohledu doporučuji. 😊 

Jozef Koláček

kurz září 2018 - leden 2019

Kurz v Majda agency obsahoval všetko, čo sa od podobného kurzu dá očakávať a mnoho navyše. Vzhľadom k tomu, že Šárka je vyštudovaná lekárka, oblasť anatómie dala zabrať a každý z nás po kurze podrobne vedel, čo a ako sa s telom počas cvičenia deje a akým spôsobom mu cvičenie pomáha. Mali sme možnosť ju počas celého kurzu podrobne spovedať a ona nám ochotne odpovedala. Zatiaľ čo Šárka predstavovala jangový prístup, výuku harmonizovala Anetka s jej yinovýnm prístupom a skvele sa dopľňali.

Asi najväčšou pomocou zo všetkého bola možnosť priebežne sa zapájať do výuky a vedenia lekcií priamo v Majde ešte počas kurzu. Každý z nás dostal možnosť na prax a boli sme pripravovaní nielen vedieť ale aj postaviť sa pred ľudí, a to čo vieme dať a ukázať ďalej.

Bonusom bol skvelý kolektív. Už od začiatku sme sa navzájom rozmazľovali. Počas každého výukového víkendu niekto z nás niečo vynikajúce navaril alebo upiekol. Vychutnávali sme si kurz nielen v pote z drillu ásan power/hatha/ashtanga/...jógy ale aj všetkých možných darčekov, vôní a chutí dobrôt, ktorými sme si vzájomne kurz obohatili. Podporujeme sa navzájom aj naďalej a stretávame sa na vlastných lekciách, v čajovniach, saunách, mantrovaniach. Kurz nemal chybu.

Jiří Tošovský

kurz září 2018 - leden 2019

Co mi kurz dal? Nové znalosti, které jsem nabyl v kurzu mi rozhodně určily směr, kterým bych se chtěl dále ubírat, a tím je spojení mé sportovní praxe (jóga, crossfit, cyklistika) s anatomii, fyziologií a výživou. Jak řekl MUDr. Libor VÍTEK (sportovní lékař některých našich reprezentantů) na jedné z jeho přednášek: Čím víc toho o sobě víte a čím víc víte o tom jak vám to v těle funguje, tím lépe pro vás.

Kurz instruktora jogy v Majda Agency klade mimo jiné vetší důraz právě na anatomii a fyziologii díky Šárce MAJDOVÉ (vystudovaný obor Všeobecné lékařství) a základy výživy díky Anetě PAVLIŇÁKOVÉ (vystudovaný obor Regenerace a výživa).

Jóga se stala součástí mého každodenního života a právem patří mezi základní stavební kameny mé sportovní praxe.